Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Nakliyat alanında uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan firmamız, müşterilerinin bu alanda ihtiyaç duydukları konuların en kaliteli şekilde hizmete sunulmasını sağlamaktadır. Teknoloji tabanlı hizmet bilincimiz sayesinde nakliye sektörünün gelişim ve değişimine sağlamış olduğumuz katkı sayesinde,  tercih edilirliğimiz yükselmiş sunabildiğimiz hizmetler geniş bir çerçeve kazanmış aynı zamanda araç filomuz da genişleme imkanı bulmuştur. 

Misyonumuz… 

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler en genel anlamıyla, bireysel ve kurumsal eşya taşımacılığı olarak adlandırılabilmektedir. Bu hizmetlerin her ikisi de şehir içi ve şehirlerarası olarak, şehirlerde bulunan şubelerimiz ve genel merkezimiz sayesinde sağlanmaktadır. Ücretsiz expertiz hizmetimiz sayesinde, eşya kapasitenize göre nakliyat ücretlendirmesi konusunda önceden fikir sahibi olabilmeniz sağlanır. 

Kurumsal eşya taşımacılığı kapsamında, fabrikalara, okullara, ofis ve iş yerlerine, hastanelere ve fuarlara hizmet verebilmemiz mümkün olmaktadır. Bu tip mekanların eşya transferinde, kurumsal kayıpların yaşanmaması adına, üstün bir ambalajlama ile birlikte üstün bir taşımacılık gerçekleştirilmektedir. Evden eve nakliyat, bireysel eşya transferi kapsamında incelenmekte ve bu işleme özel ambalajlama hizmetimiz sayesinde eşyaların kendilerine özel malzemeler ile paketlenmeleri söz konusu olmaktadır. Kıyafetler, vazo ve tabaklar, mobilyalar, beyaz ve elektronik eşyaların her biri için kullanılan ambalajlama malzemesi farklıdır. 

Ambalajlama sırasındaki monte ve demonte işlemleri çalışanlarımız tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.
Asansörlü nakliyat hizmeti, müşterilerin isteklerine uygun olarak 15. ya da 2. kat için bile tercih edilebilmektedir. 
Sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde, kurumsal taşımalarınızda. Ya da eşya kayıplarınızın bedeli en kısa sürede ödenmekte ve bireysel ev taşımalarınızda da bu hizmeti tercih edebilmeniz mümkün olmaktadır. 

Vizyonumuz… 

Firmamız, nakliyat sektörünün tüm açıklarını kapatarak, bu sektörde Avrupa standartlarına uygun hizmet vermeyi en birinci hedefi olarak görmekte böylece ülkemizin bu sektörde markalaşmasına da katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.